PYRLANDIA - Agroturystyka Zatom Drawno


KONTAKT

 Tel. +48 506 199 890

 Zatom 30A, 73-220 Drawno

 e-mail: pyrlandia.pyra@gmail.com

NR KONTA: 
66 1090 2659 0000 0001 4373 4563

Naszą wizytówkę można znaleźć w ogólnopolskim serwisie noclegowym Meteor.

Zapraszamy do polubiuenia naszej strony na FB

Opinie naszych gości


 • Wybierającym się nad Drawę szczerze polecamy gospodarstwo agroturystyczne "Pyrlandia" Zatom, blisko Drawna. Miejsce niezwykle urokliwe, a dla osób oczekujących spokoju, ciszy i prawdziwego sielskiego wypoczynku - idealne. Warunki jakie proponują gospodarze są godne polecenia.

  Tomek
 • Rewelacyjnie! Świetni gospodarze, bardzo dobrze wyposażony obiekt, czysto i schludnie. Nie chce się stamtąd wyjeżdżać!

  Andrzej i Lidka
 • Większość swojego życia spędzałem jeżdżąc po różnych zakątkach kraju w celach turystyczno-rekreacyjnych, aż do momentu gdy przez przypadek trafiłem w internecie na ośrodek agroturystyczny w Zatomiu Pyrlandia u Pana Leszka. od tego momentu jestem stałym bywalcem w tym ośrodku ze względu na rodzinną atmosferę, położenie, wyposażenie, a przede wszystkim na nie wygórowane koszty pobytu. Miejsce godne polecenia!

  Leszek z rodziną
 • Wyjątkowe miejsce! W rzeczywistości wypada jeszcze lepiej, niż w internecie. Żadne zdjęcia nie oddadzą atmosfery klimatu jaki tam panuje. Dziękuję, za wspaniale chwile jakie mogliśmym tam przeżyć i...już chce do Was wrócić :)

  Ania i Zbyszek